MENÜ
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere güvenebilir miyim?

Oyuncubüfem olarak, 2022'den beri vizyonumuz %100 müşteri memnuniyetidir. En ufak problem yaşamamanız adına gerekli tüm önlemler ve memnuniyetiniz tarafımızca garanti altına alınmıştır. Sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız referanslar ve sitemiz üzerinden yapılan binlerce başarılı alışveriş referansımızdır.

Bunlara ek, yasal olarak faturalı hizmet vermekteyiz. Sipariş sonrası faturanızı mail adresinize a-arşiv fatura olarak bizlerden talep edebilirsiniz.


Ürünleriniz neden ucuz?

Firmamız, video oyunu ve diğer dijital ürünleri doğrudan ana tedarikçilerden toplu olarak temin ederek, ürünleri kendi hesaplarımızda güven altına alıyoruz.

Bu sayede, en düşük kar marjı ile müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyoruz. Ürünlerimizin şirketimize ait hesaplarda verilmesi, ömür boyu garanti vermemize olanak sağlamakta. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk hedefimiz olduğu gibi, yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız.


Ömür boyu garanti nedir?

Tüm oyunlar kendi hesaplarımız olduğu için; hesap şifresi değişmesi, mail değişmesi gibi problemler asla yaşanmamakta. Tüm bunlara rağmen bir sorun yaşamanız durumunda iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak en kısa zamanda sorununuzu çözebiliriz.


Nasıl satın alırım?, Ödeme yöntemleri nedir?

Dilediğiniz ürünü seçtikten ve sepete ekledikten sonra sepette "Kasaya Git" butonuna basarak ödeme adımlarını tek tek yapabilirsiniz.


Teslimat süresi ve süreci nedir?

Sitemizde bulunan tüm oyunlar 7/24 otomatik teslimat olmakla birlikte E-Pin ve diğer dijital ürünlerin teslimat süreleri değişiklik göstermektedir. Her ürünün teslimat süresi ürün sayfasında yazmaktadır. Siparişleriniz, Hesabım > Siparişlerim kısmına teslim edilir.


Garanti durumu nedir?

Sitemizdeki tüm oyunlar ömür boyu garanti altındadır. Dijital ürünlerin garanti süreleri ise 1 Ay'dan 6 Ay'a kadar sürmekte. Her ürünün açıklama kısmında garanti süresi yazmaktadır.  Eğer ömür boyu garanti olan bir ürün aldıysanız ve üründe sorun çıktıysa; bize ulaştığınız takdirde sorun en kısa sürede çözülecektir. Eğer 1 ay garantili bir ürün aldıysanız maksimum olarak 1 ay 10 gün içinde çıkan herhangi bir sorunda destek sağlanacaktır. Bunun sebebi ise garanti süresinin ürünün fiyatına ve kategorisine göre belirlenmesidir.


İstediğim oyun sitede yok, ekler misiniz? 

Hemen bizimle canlı destekten iletişime geçin ve istediğiniz oyunu bizlere iletin. En uygun kar markajı ile en kısa sürede sizlere sunmaya çalışacağız.


Sizlere nereden ulaşabilirim?

Bizlere sitemiz üzerindeki canlı destekten, Instagram @oyuncubufem adresimizden ve destek@oyuncubufem.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.