Ana Sayfa
Kategoriler
Sepet (0)
İlan Pazarı
Hesap

Oyuncu Büfem Güvenilir mi?

26.08.2022
Yayınlayan: Yönetici
Oyuncu Büfem Güvenilir mi?

OyuncuBüfem Güvenilir Mi?

"OyuncuBüfem güvenilir mi?" Sorusu her platform için olduğu gibi bizimde sıklıkla kullanıcılarımız tarafından karşımıza geliyor. 

- Oyuncu Büfem Güvenliğimiz için ne yapıyor?

Oyuncu Büfem güvenilir mi? Aldığımız en büyük önlemlerden ilki site içerisinde dolaşırken verilerinizin güvenliğini sağlayan SSL sertifikamız bulunmaktadır.SSL sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve şifreli bir bağlantı sağlayan dijital bir sertifikadır. SSL, bir web sunucusu ile bir web tarayıcısı arasında şifreli bir bağlantı oluşturan bir güvenlik protokolü olan Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir.

- SSL Güvenlik Sertifikamız Nasıl Çalışır?

SSL, kullanıcılar ve web sitemiz arasında aktarılan herhangi bir verinin okunmasının imkansız kalmasını sağlayarak çalışır. 
Aktarılan verileri karıştırmak için şifreleme algoritmaları kullanır, bu da bağlantı üzerinden gönderilirken bilgisayar korsanlarının okumasını önler.
Bu veriler, adlar, adresler, kredi kartı numaraları veya diğer finansal ayrıntılar gibi potansiyel olarak hassas bilgileri içerir.

- Ödemeler için 3D ile Güvenli Ödeme yöntemini kullanıyoruz.

Oyuncu Büfem içerisinde bulunan tüm ürünleri 3D güvenli ödeme yöntemini kullanarak satın alabilir ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

- Hızlı Teslimat

Oyuncu Büfem olarak yaptığınız alışverişlerdeki ürünleri 24 saat içerisinde mail adresinize gönderiyoruz.
Yoğun olmadığında 1 saat içerisinde mail adresinize bilgiler gelir. Yoğunlukta en yüksek süre 24 saattir.