MENÜ
Sepetiniz

Hakkımızda

OYUNCUBÜFEM - TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK OYUN, E-PİN ADRESİ


Biz kimiz?

2023 Yılından beri profesyonel çizgimizi hiç bozmadan devam ettiğimiz bu sektördeki ilk amacımız; Mevcut ekonomi şartlarında insanlara en kaliteli ve en ucuz şekilde oyun oynatmaktır. Bununla birlikte eşdeğer gördüğümüz diğer önemli nokta ise %100 müşteri memnuniyeti olmakta. Sitemizin sahip olduğu son derece profesyonel ve kaliteli destek ekibi sayesinde aklınıza takılan tüm soruları ve sorunları kolaylıkla çözmekteyiz. Oyun ve hesap satışlarımızdan bu zamana dek oldukça fazla olumlu dönüş almaktan gurur duyarken, geçen her gün kendimizi daha da geliştirmeyi arzulamaktayız. Bu sayede ilerleyen zamanlarda sizlerin de desteği ile daha da büyük bir mağaza haline gelmek ve adımızdan daha da söz ettirmek istiyoruz.

Teslimat süresi

Sitemizden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Tüm oyunlarımızın teslimat süresi anında otomatik teslimat olmak ile beraber, dijital paket ürünlerimizin teslim süresi 0-12 saattir.
Sitemizden ön ödemeli kartlardan (Papara, İninal vs.) / Kredi & Banka kartlarından veya Havale EFT olarak ödeme yapabilirsiniz.

Vergi dairesi ve numarası

BÜYÜKÇEKMECE / 7470987032